Названо найдорожчі бренди світу

Названо найдорожчі бренди світу 

Перше місце в нинішньому рейтингу Interbrand в 13-й раз поспіль посіла торгова марка Coca-Cola.

Консалтингове агентство Interbrand опублікувало рейтинг найдорожчих світових брендів за 2012 рік.

Interbrand за власною запатентованою методикою оцінює вартість торгових марок публічних компаній на підставі їх фінансових показників. Обов'язкова умова для потрапляння в глобальний рейтинг - товари бренду повинні бути представлені щонайменше на трьох континентах, і не менше третини доходів від їх продажу мають надходити з-за кордону.

Вартість лідера рейтингу Coca-Cola експерти агентства оцінили в 77839000000 доларів, передає Newsru. Друге місце дісталося Apple. У торішньому рейтингу цей бренд знаходився лише на 8-му рядку. За рік вартість його вартість зросла більш ніж удвічі, досягнувши 76568000000 доларів. Бренд IBM опустився з другого місця на третє (75532000000 доларів).

Нижче наведені перші 25 позицій в рейтингу Best Global Brands 2012, із зазначенням вартості бренду і її зміни за рік.

 1. Coca-Cola - 77,8 млрд. доларів (+8%)
 2. Apple - 76,57 млрд. доларів (+129%)
 3. IBM - 75,53 млрд. доларів (+8%)
 4. Google - 69,73 млрд. доларів (+26%)
 5. Microsoft - 57,85 млрд. доларів (-2%)
 6. General Electric - 43,68 млрд. доларів (+2%)
 7. McDonald's - 40,1 млрд. доларів (+13%)
 8. Intel - 39,39 млрд. доларів (+12%)
 9. Samsung - 32,89 млрд. доларів (+40%)
 10. Toyota - 30,28 млрд. доларів (+9%)
 11. Mercedes-Benz - 30,1 млрд. доларів (+10%)
 12. BMW - 29,05 млрд. доларів (+18%)
 13. Disney - 27,44 млрд. доларів (-5%)
 14. Cisco - 27,2 млрд. доларів (+7%)
 15. HP - 26,1 млрд. доларів (-8%)
 16. Gillette - 24,9 млрд. доларів (+4%)
 17. Louis Vuitton - 23,58 млрд. доларів (+2%)
 18. Oracle - 22,13 млрд. доларів (+28%)
 19. Nokia - 21,01 млрд. доларів (-16%)
 20. Amazon - 18,63 млрд. доларів (+46%)
 21. Honda - 17,28 млрд. доларів (-11%)
 22. Pepsi - 16,6 млрд. доларів (+14%)
 23. H & M - 16,57 млрд. доларів (+1%)
 24. American Express - 15,7 млрд. доларів (+8%)
 25. SAP - 15,64 млрд. доларів (+8%)
Джерело: MigNnews


В Україні скасували маркування "без ГМО"

В Україні скасували маркування  

Міністр аграрної політики: Обов'язковою буде інформація на тій продукції, яка містить ГМО, а відповідальність за це нестиме виробник цих продуктів харчування.

Кабінет Міністрів скасував обов'язкове маркування продуктів, які не містять генно-модифіковані організми (ГМО). Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

За його словами, на сьогоднішньому засіданні уряд схвалив проект закону, який дозволяє товаровиробникам продукції, в якій не міститься ГМО, не вказувати це на упаковці, передає РБК-Україна.

"Сьогодні ми розглянули і прийняли законопроект, який передбачає нові умови і вимоги до маркування продуктів харчування, які стосуються наявності генно-модифікованих організмів. На сьогоднішній день той колапс, який існував, коли необхідно було маркувати факт відсутності в продукції ГМО, буде ліквідований. Тобто ", - сказав Присяжнюк.

Як повідомляв MIGnews.com.ua, Міністерство аграрної політики та продовольства почав масову перевірку насіння, вироблених та імпортованих українськими компаніями, на генні модифікації через скандал у Європі.

Джерело: MigNnews


Щасливчик виловив у морі сторічну пляшку із сюрпризом

Щасливчик виловив у морі сторічну пляшку із сюрпризом

У пляшку була вкладена листівка, яка обіцяла винагороду тому, хто знайде її.

Шкіпер-щасливчик Ендрю Ліпер під час лову тріски дістав з води пляшку, яка проплавала в морі 98 років. Цим він побив рекорд свого товариша, який був поставлений в 2006 році на цьому ж судні.

Пляшка була викинута в море в 1914 році в компанії ще 1889 таких же пляшок, які використовувалися Навігаційної школою Глазго для вивчення морських течій біля берегів Шотландії.

Його приятель Марк Андерсон, автор попереднього рекорду, чомусь залишився дуже незадоволеним. Його друзі кажуть, що він занадто багато хвалився своїм досягненням, і тепер йому важко витримати, що слава перейшла до іншого. Ендрю Шкіпер отримав посвідчення Книги рекордів Гіннеса, яка відразу ж зареєструвала знахідку.

Воно разом із пляшкою передано у Науковий центр Фетлар на Шетландських островах.

Джерело: АutoТtravel


У Лондоні продають сіль з ... людських сліз

У Лондоні продають сіль з ... людських сліз 

На етикетці написано, що продукт зроблений зі справжніх людських сліз. Також зазначено, що сльози свіжі і зібрані з максимальною ретельністю і акуратністю.

Британці завжди славилися різними дивацтвами, і вони в черговий раз підтвердили свою славу. Новинка одного з торгових центрів дійсно ставить у глухий кут. В одному з великих торгових точок столиці стали продавати харчову сіль на основі людських сліз.

Цікаво, що сльози пропонуються в асортименті: "Сльози від сміху", "Сльози втрати", "Сльози гніву", "Сльози чхання". Є і "Сльози від цибулі", які, втім, на своїй кухні може зібрати будь-яка господиня.

Журналісти, проте, з'ясували, що дивний товар має зовсім не людську природу походження. Справжнє походження солі - соляні копальні на одному з островів країни. Цікаво, як відповідні інстанції відреагують на введення покупців в оману? ..

Джерело: Сегодня

У Києві відбудеться міська педагогічна конференція "Перший крок у школу майбутнього"

Протягом серпня 2012 року у Києві відбудуться районні конференції та міська педагогічна конференція "Перший крок у школу майбутнього", на яких всебічно розглядатиметься питання переходу початкової школи на нові Державні стандарти початкової загальної освіти.

"Основну увагу в наступному навчальному році ми приділятимемо першокласникам, дітям, які вперше прийдуть до школи. Новації, над запровадженням яких працюватимуть освітяни, спрямовані на те, щоб цей крок у житті дитини відбувся не лише безболісно, а й гармонічно, і я б сказав радісно. Діти повинні полюбити школу і процес навчання", – сказав заступник голови КМДА Леонід Новохатько під час веб-конференції.

Він додав, що саме з цією метою у Києві проходить загальноміська акція "Дай руку, першокласнику!", яка передбачає проведення загальноміського огляду-конкурсу на кращу класну кімнату, ігротеку та ігровий майданчик для учнів перших класів а також забезпечення підготовки вчителів початкових класів, які розпочнуть роботу за новим Державним стандартом.

08.08.2012 09:30, за матеріалами: МОНмолодьспорт


Дмитро Стус: В.Янукович пообіцяв допрацювати мовний законопроект

Закон про принципи державної мовної політики допрацюють і виправлять впродовж місяця. Це пообіцяв Президент України Віктор Янукович на зустрічі з представниками української інтелігенції, яка проходила в його кримській резиденції.

Як повідомив "Радіо Свобода" учасник зустрічі письменник Дмитро Стус, зустріч тривала дві години, і президент "зрозумів, наскільки значну проблему для української мови складає цей законопроект".

"Учасники зустрічі, серед яких і перший Президент України Леонід Кравчук, і академік Микола Жулинський, висловили до цього документа багато зауважень. Як результат, Президент України ініціював створення комісії з доопрацювання законопроекту. За його словами, підписання закону або відкладуть до вересня, коли закон буде допрацьований, і лише після цього його підпише Глава держави, або ж він набере чинності найближчим часом, а у вересні до нього внесуть необхідні зміни", – сказав Д.Стус.

За словами письменника, як саме вчинити, Президент України вирішить після консультацій з юристами. Під час зустрічі Глава держави відзначив, що налаштований підтримувати і розвивати українську мову.

Нагадаємо, 31 липня В.Януковичу було передано на підпис законопроект про мови.

08.08.2012 10:11, за матеріалами: РБК-Украина


Новини освіти та науки в Україні та світі

 Запуск РФ двох супутників зв'язку закінчився невдачею

Невдачею закінчився пуск ракети-носія "Протона-М", що повинен був вивести на орбіту супутники зв'язку "Експрес-МД2" і "Телком-3", причини – збій у роботі розгінного блоку "Бриз-М", передає Роскосмос.

За попередньою інформацією вимикання двигунів відбулося через 7 секунд замість розрахункових 18 хвилин 5 секунд. Ракета-носій "Протон-М" з розгінним блоком "Бриз-М" і двома супутниками зв'язку стартувала в понеділок уночі з космодрому Байконур. Ракета-носій відпрацювала штатно. Подальше виведення супутників повинно було здійснюватися за рахунок чотирьох включень маршової рухової установки розгінного блоку. Третього включення з невідомої поки що причини не відбулося.

Джерело в ракетно-космічній галузі вважає, що позаштатна робота системи управління й поломка у двигунів розгінного блоку "Бриз-М" є одними з основних причин аварії, що відбулася у вівторок.

За попередньою знову ж інформацією, скорегувати орбіту польоту космічної головної частини є неможливим, і супутники перетворилися на космічне сміття.

Остаточні висновки про причини події будуть зроблені у вівторок у Москві (РФ) спеціальною комісією, що, у тому числі, прийме рішення й про подальшу долю супутників "Експрес-МД2" м "Телком-3".

07.08.2012 17:39, за матеріалами: РИА "Новости"


Учені назвали найкорисніший ранковий напій

Апельсиновий сік, випитий з ранку, продовжує молодість організму, зміцнює імунітет і не дозволяє розтовстіти Запиваючи сніданок апельсиновим соком, людина продовжує молодість організму, проводить профілактику ожиріння й ряду інших неприємних захворювань. Стаття вчених опублікована в Amerіcan Journal of Clіnіcal Nutrіtіon.

Ендокринологи з Університету Баффало (США) провели експеримент за участю 30 осіб у віці 20-40 років. Всі учасники одержали однакові сніданки (сендвіч із ковбасою, омлет і картоплю), при цьому одна група запивала їжу солодкою водою, друга – звичайною водою, третя – апельсиновим соком.

Аналіз зразків крові випробуваних, проведений через один, три й п'ять годин після сніданку, показав, що бездоганним ранковим напоєм є апельсиновий сік. У людей, що випили його, рівень глюкози в крові був нижче, а рівень відповідальних за імунітет хімічних речовин – вище, ніж у інших. Тобто, саме свіжий апельсиновий сік до сніданку здатен стати непоганим профілактичним засобом ряду захворювань серцево-судинної системи, патологий обміну речовин, діабету й ожиріння.

07.08.2012 16:38, за матеріалами: Ліга.Новости


Марсохід Curіosіty передав перший кольоровий знімок з Марсу

Марсохід Curіosіty передав перший кольоровий знімок марсіанського ландшафту, розташованого на північ від місця посадки, повідомляє НАСА.

Напередодні найважчий і найскладніший марсохід здійснив успішну посадку в кратері Гейла в південній півкулі планети. Відразу після посадки ровер зробив кілька знімків за допомогою службових камер Hazcam, розташованих на корпусі апарата й призначених для виявлення перешкод на його шляху. На цих чорно-білих знімках видно тінь марсохода на поверхні, його колеса.

Перший кольоровий знімок був зроблений камерою MAHLІ (Mars Hand Lens Іmager), установленою на маніпуляторі марсохода й призначеною для зйомки зразків мінералів. На фотографії видно північний вал кратера Гейла.

Знімок вийшов не різким, тому що камера знімала крізь пилезахисне покриття, на якому під час посадки осіли частки ґрунту. Фотографія повернена на 30 градусів, оскільки маніпулятор ще перебуває в перелітному положенні.

Як очікується, пилезахисне покриття буде зняте через тиждень, приблизно тоді ж маніпулятор буде переведений в "бойове" положення, і камера зможе робити різкі знімки не з "заваленим" обрієм.

07.08.2012 15:55, за матеріалами: РИА "Новости"


Археологи виявили шоколад, якому 2500 років

Археологи виявили сліди шоколаду, вік якого складає приблизно 2500 років. Солодощі виявлені на півострові Юкатан.

Ця знахідка тим більш унікальна, що вперше сліди шоколаду виявлені на тарілці, а не на чашці. Це дозволяє припустити, що шоколад, можливо, використовували як приправу або соус до твердої їжі. Експерти давно вважають, що какао-боби в основному використовувалися в доіспанській культурі як напій, зроблений шляхом подрібнення зерна і змішування його з рідинами.

Напій какао, як вважали, був призначений лише для елітних шарів суспільства. Але відкриття, зроблене Мексиканським національним інститутом антропології та історії, дає можливість припустити, що шоколад був вже відомий в древній Мексиці. Фрагменти знайдених слідів шоколаду вивчали експерти коледжу в Джексоні (штат Міссісіпі, США), у рамках спільного проекту.

Тести показали сліди теоброміну й кофеїну, з'єднань, які доводять використання какао.

06.08.2012 17:05, за матеріалами: Раут.ru

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Освітній портал Освітній портал MyReferatik студентам.net Видавництво «Шкільний світ» Powered by BannerFans.com
Старосалтівська ЗШ
Урок>
<a href=