Табачник заборонив шкільні побори
абачник заборонив шкільні побори

Табачник заборонив шкільні побори

Дозволено приймати лише добровільні пожертвування і вести їх бухгалтерський облік.

Міністерство освіти та науки зобов'язало керівників освітніх закладів заборонити примусовий збір коштів у школах.

Для того, щоб упорядкувати благодійні внески, директорів шкіл зобов'язали рекомендувати батьківським радам створювати благодійні фонди і в їх статутах прописати чіткий порядок надходження і використання коштів.

Благодійні внески повинні прийматися виключно на добровільній основі і обов'язково відображатися у бухгалтерському обліку. Також школи повинні систематично звітувати про використання зібраних коштів перед батьками.

Джерело: ТСН
Категорія: Мої статті | Додав: ANNAYAMP (24.09.2012)
Переглядів: 1167 | Теги: внесок, побори, бухгалтерія | Рейтинг: 0.0/0