Оцінок із фізкультури не ставитимуть лише першокласнкикам - Міносвіти
Нову програму з фізкультури, за якою буде скасовано оцінювання з цього предмету, буде введено лише для учнів перших класів.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки, молоді і спорту, пише ТСН.

"Новою навчальною програмою з фізкультури для 1-4 класів скасовано оцінювання з цього предмету в початковій школі. З цього навчального року нова програма впроваджується з першого класу. В цьому році не будуть одержувати оцінок з фізкультури першокласники. Учні всіх інших класів будуть оцінюватися", - заявили у відомстві.

У наступному навчальному році нова програма буде введена вже в першому і другому класах.

Як відомо, раніше глава Міносвіти Дмитро Табачник заявив, що в новому навчальному році на уроках фізкультури оцінки ставити не будуть, а діти, що відвідують якусь спортивну секцію, матимуть залік "автоматом".

Категорія: Мої статті | Додав: ANNAYAMP (03.09.2012)
Переглядів: 670 | Рейтинг: 0.0/0