Головна » Файли » Початкова школа

Вчимося мислити. Комплект для 1-4 класів
09.05.2012, 23:45
Вчимося мислити. Комплект для 1-4 класів

Задачники побудовані відповідно до чинної "Програми для середньої загальноосвітньої школи. 1-4 класи. Математика", затвердженої Міністерством освіти і науки України. Матеріал посібника охоплює усі змістові лінії Державного стандарту початкової загальної освіти. Видання містить вправи двох напрямків: тренувальні вправи для формування обчислювальних навичок та вправи для розвитку умінь спостерігати, порівнювати, застосовувати знання в нових ускладнених ситуаціях. Комплексний характер вправ дає можливість організувати групову або парну роботу. Вправи задачника стануть ефективним додатковим матеріалом до уроків математики. Для турботливих батьків, педагогів, вихователів.

Категорія: Початкова школа | Додав: ANNAYAMP | Теги: Вчимося мислити. Комплект для 1-4 к
Переглядів: 925 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0