Головна » Файли » Початкова школа

Розмір: 14 мб
Сторінок: 348
Мова: українська

Посібник містить розгорнуті конспекти уроків математики у 2 класі за підручником М. В. Богдановича, складені відповідно до чинних Програм та оновленого Державного стандарту. Використання запропонованих автором дидактичних матеріалів, різноманітних форм і методів навчання сприятиме формуванню обчислювальних навичок учнів, розвитку логічного мислення, вміння розмірковувати й аргументовано доводити власну думку тощо. Для вчителів шкіл І ст., методистів з початкового навчання, студентів педагогічних ВНЗ.
turbobit
vip-file
Категорія: Початкова школа | Додав: ANNAYAMP | Теги: Математика. 2 клас. Розробки уроків
Переглядів: 1422 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0